ActionAidNederland

ActionAid is een beweging van mensen die wereldwijd samenwerken om armoede en onrecht te bestrijden.

Medewerkers

Op het kantoor in Amsterdam werken ongeveer twintig enthousiaste mensen. Een aantal van hen blogt regelmatig over het werk, dus je kunt hen volgen via deze website. Hieronder staan ze allemaal op een rij.

Executive Director

  • Ruud van den Hurk | Directeur | ruud.van.den.hurk[at]actionaid.org

Programma's

  • Liesbeth van Brink | Manager Programma's | liesbeth.van.brink[at]actionaid.org  
  • Rosemarie Wuite | Programmamedewerker | rosemarie.wuite[at]a
  • Fieke Jägers | Programmamedewerker | fieke.jagers[at]actionaid.org
  • Alexander Muia | Financieel Programmamedewerker | Alexander.Muia[at]actionaid.org

Beleid & Campagnes

  • Barbara van Paassen | Hoofd Beleid & Campagnes | barbara.van.paassen[at]actionaid.org
  • Elliaa Jutte | Public campaigner & persvoorlichter | elliaa.jutte[at]actionaid.org
  • Gijs Verbraak | Manager Policy | gijs.verbraak[at]actionaid.org
  • Danny Wijnhoud | Senior onderzoeker | danny.wijnhoud[at]actionaid.org
  • Maria van der Heide | Policy advisor corporate accountibility and natural resources | maria.vanderheide[at]actionaid.org
  • Ilse Heeremans | Junior policy and campaigns officer | ilse.heeremans[at]actionaid.org

Fondsenwerving & Communicatie

  • Anika van den Bergh | Manager Fondsenwerving | anika.van.den.bergh[at]actionaid.org
  • Arelys de Yanez | Relatiemanager | arelys.deyanez[at]actionaid.org
  • Florien Handgraaf | Medewerker Fondsenwerving | florien.handgraaf[at]actionaid.org
  • Cariene Joosten | Communicatiemedewerker | cariene.joosten[at]actionaid.org
  • Yvonne Koningen | Donateursadministratie & support | yvonne.koningen[at]actionaid.org

Financiën & Support 

  • Marianne Remie| Manager Financiën |[marianne.remie [at]actionaid.org
  • Annemieke Pauptit | Senior boekhouder | annemieke.pauptit[at]actionaid.org
  • Iris Frequin | Personeelsfunctionaris | iris.frequin[at]actionaid.org 

Vrijwilligers 

  • Liohra Meesters | Vrijwilliger donateuradministratie
  • Paula Conaghan | Vrijwilliger fondsenwerving
  • Yolanda Jansen | Vrijwilliger fondsenwerving
  • Karin van der Wal-Vollers | Vrijwilliger fondsenwerving
  • VACATURES